MENU

Urząd w domu

moje id/profil zaufany

Usługa mojeID służy do zdalnego potwierdzania tożsamości Klienta Banku za pomocą danych osobowych z bankowości internetowej Klienta. Usługa ta pozwala klientom Banku, aby na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu, szybko i bezpiecznie potwierdzić swoją tożsamość.

Dzięki integracji z Węzłem Krajowym i Profilem Zaufanym, użytkownik mojeID może korzystać z usług świadczonych online zarówno przez dostawców komercyjnych, jak i administrację publiczną.

MojeID i Profil Zaufany

Zaletą mojeID jest wyeliminowanie konieczności dodatkowego potwierdzenia tożsamości. Usługa opiera się na logowaniu do bankowości internetowej, które jest tu równoznaczne z potwierdzeniem tożsamości.

Dzięki usłudze MojeID zyskasz więcej wolnego czasu, który wcześniej byłby potrzebny na osobiste wizyty w wielu firmach i instytucjach w celu załatwienia spraw związanych ze sfinalizowaniem umowy, czy podpisaniem dokumentów.

Jest to także rozwiązanie wygodne, ponieważ za pomocą kilku kliknięć pozwala w bezpieczny sposób na weryfikację tożsamości, bez konieczności wstawania z kanapy, w zaciszu domu, na dowolnym urządzeniu i w dogodnym czasie.

Jakie sprawy możesz załatwić dzięki usłudze mojeID i Profil Zaufany?

Potrzebujesz pomocy?