MENU

wygodny

Kredyt gotówkowy

Wygodny Kredyt Gotówkowy

Plany? Marzenia? Większe zakupy? Z naszym kredytem gotówkowym zrealizujesz wszystkie cele!

Odwiedź jedną z naszych placówek – gwarantujemy szybką decyzję kredytową i minimum formalności. 

Warunki kredytowania

* oferta dla obecnych i nowych Klientów, którzy posiadają/otworzą rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Banku

Jak skorzystać z kredytu?

Aby skorzystać z kredytu wystarczy:
Odwiedzić najbliższą placówkę Banku, nasi pracownicy udzielą szczegółowych informacji o kredycie i pomogą wypełnić wniosek kredytowy:

Do pobrania

Wniosek Kredytu Gotówkowego

Zaświadczenie o zatrudnieniu i wysokości wynagrodzenia

Tabela prowizji i opłat bankowych

Tabela oprocentowania produktów bankowych

Oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytowej

Klauzule informacyjne i klauzule zgód

Biuro Informacji Kredytowej

Świętokrzyski Bank Spółdzielczy w Jędrzejowie współpracuje z Biurem Informacji Kredytowej zarówno w zakresie pozyskiwania informacji o zobowiązaniach Konsumenta na etapie rozpatrywania wniosku kredytowego jak i poprzez udostępnianie takich informacji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) Wygodnego Kredytu Gotówkowego wyliczona na dzień 10.11.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie wynosi 11,42% dla następujących założeń: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 30.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 38.828,68 zł, oprocentowanie stałe 9,99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 8.828,68 zł(w tym prowizja 600,00 zł – 2%* kwoty kredytu, odsetki 8.228,68 zł, miesięczna opłata za prowadzenie konta ROR wynosi 0,00 zł (w przypadku posiadania karty do konta, wykonania transakcji bezgotówkowych w poprzednim miesiącu kalendarzowym na sumę min. 400 zł oraz miesięcznych wpływów na rachunek w wysokości min. 1.500,00 zł), 60 miesięcznych rat: 59 rat równych po 638,08 zł każda oraz ostania rata wyrównująca w wysokości 581,96 zł.

Dostępność produktu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji. Niniejsza informacja ma charakter reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

*oferta dla obecnych i nowych klientów, którzy posiadają/otworzą rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Banku.

Potrzebujesz pomocy?