MENU

Kompleksowa oferta
dla Ciebie i Twojej Rodziny!

Kompleksowa oferta - mamy wszystko czego potrzebujesz!

Świętokrzyski Bank Spółdzielczy w Jędrzejowie dopasowuje ofertę do  swoich Klientów oraz zmieniających się potrzeb. Podążamy za trendami rynkowymi i zapewniamy elastyczne podejście do Klientów, traktując każdą sprawę indywidualnie.

W naszym Banku każdy znajdzie odpowiedni rodzaj rachunku, możliwość kredytowania, lokowania pieniędzy, a także wszystkie możliwe udogodnienia technologiczne: nowoczesną bankowość internetową i mobilną, szereg usług  pozwalających zaoszczędzić cenny czas: Profil Zaufany, płatnosci mobilne, BLIK, przelewy ekspresowe i wiele innych.

Oferta dla Ciebie i Rodziny

W czym możemy pomóc?

Rachunki bankowe

Wybierz jeden z rachunków oferowanych w naszym banku i ciesz się swobodnym dostępem do konta, wygodnymi płatnościami i funkcjonalnościami ułatwiającymi załatwienie codziennych spraw.  

Oszczędności

Oszczędzanie jest dziecinne łatwe. Wybierz lokatę lub rachunek oszczędnościowy i ciesz się zyskiem z odsetek od zdeponowanego kapitału. 

Kredyty

Plany? Marzenia? Cele?

Z preferencyjnymi kredytami zrealizujesz je wszystkie: kredyty gotówkowe, dodatkowe środki na kocie ROR, kredyty hipoteczne, a także te na cele ekologiczne. 

Karty płatnicze, płatności mobilne

Międzynarodowa karta płatnicza VISA  to wygodny i niezawodny sposób, aby mieć pieniądze zawsze pod ręką.

Dzięki Karcie VISA możesz płacić także mobilnie – telefonem lub zegarkiem. 

Ubezpieczenia

Zakres dostępnych ofert został dobrany specjalnie pod kątem potrzeb ubezpieczeniowych Klientów naszego Banku i obejmuje:  ubezpieczenia majątkowe, życia i zdrowia, komunikacyjne. 

Bankowość internetowa

Nowoczesna bankowość internetowa oraz aplikacja mobilna – umożliwią  swobodny dostęp do produktów bankowych 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Nie trać czasu - skorzystaj z usług onlne

 W naszej ofercie znajdziesz wszystkie usługi bankowe: konta bankowe, kredyty, lokaty a także kompleksowe ubezpieczenia. 

Bank udostępnia swoim Klientom nowoczesną bankowość internetową oraz aplikacje mobilne – pozwalające na swobodny dostęp do produktów bankowych 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Są to usługi szczególnie doceniane przez osoby ceniące załatwianie wszelkich spraw przez internet.