MENU

O BANKU

Świętokrzyski Bank Spółdzielczy w Jędrzejowie dopasowuje ofertę do  swoich Klientów oraz zmieniających się potrzeb. Podążamy za trendami rynkowymi i zapewniamy elastyczne podejście do Klientów, traktując każdą sprawę indywidualnie.

W naszym Banku każdy znajdzie odpowiedni rodzaj rachunku, możliwość kredytowania, lokowania pieniędzy, a także wszystkie możliwe udogodnienia technologiczne: nowoczesną bankowość internetową i mobilną, szereg usług  pozwalających zaoszczędzić cenny czas: Profil Zaufany, płatności mobilne, BLIK, przelewy ekspresowe i wiele innych.

BANK BLISKO CIEBIE

Bankowość na co dzień i na specjalne okazje

W Świętokrzyskim Banku Spółdzielczym w Jędrzejowie najważniejszy jest Klient i jego potrzeby. Nieustannie pracujemy nad tym, aby współpraca z każdym Klientem była kompleksowa, a jednocześnie komfortowa i swobodna.

Świętokrzyski Bank Spółdzielczy w Jędrzejowie prowadzi działalność za pośrednictwem czterech placówek bankowych.

Oferujemy swoim Klientom wszystkie najnowocześniejsze rozwiązania z dziedziny bankowości elektronicznej i internetowej.

Lokalność jest podstawą naszej działalności, dlatego angażujemy się także we wszelkie inicjatywy na rzecz społeczności lokalnej, finansując m.in. turnieje i zawody sportowe, koncerty muzyki poważnej, dożynki, a także udzielając pomocy instytucjom i organizacjom działającym na rzecz miejscowego środowiska.

HISTORIA BANKU

Razem od 1909 roku

Podwaliny pod jędrzejowską spółdzielczość bankową zostały stworzone ponad wiek temu. W 19 września 1909 roku dwaj znani lekarze i społecznicy z Jędrzejowa: dr Fe­liks Przypkowski i dr Stanisław Pitas powołali do życia Towarzystwo Pożyczkowo – Oszczędnościowe w Jędrzejowie, którego obecny Świętokrzyski Bank Spółdzielczy w Jędrzejowie jest bezpośrednim kontynuatorem.

DZIAŁALNOŚĆ LOKALNA

Razem możemy więcej!

Angażujemy się we wszelkie inicjatywy na rzecz społeczności lokalnej, finansując m.in. turnieje i zawody sportowe, koncerty muzyki poważnej, dożynki, a także udzielając pomocy instytucjom i organizacjom działającym na rzecz miejscowego środowiska.

IDEA SPÓŁDZIELCZOŚCI

Uniwersalny i innowacyjny bank

Świętokrzyski Bank Spółdzielczy tworzą ludzie z pasją, którzy mieszkają i żyją w środowisku lokalnym – znają lokalne problemy i rozumieją potrzeby.

Świętokrzyski Bank Spółdzielczy to 100% polskiego kapitału. Tworzymy Zrzeszenie Bank Polskiej Spółdzielczości (BPS). Rozwijamy kompleksową i dogodną ofertę dla Klientów, wychodząc naprzeciw wyzwaniom technologicznym XXI wieku: nowoczesna bankowość elektroniczna dająca Klientowi ciągły, swobodny dostęp do wszystkich usług bankowych. 

WŁADZE BANKU

Zarząd Banku

Kamil Jałocha - Prezes Zarządu

Ewa Skiba - Wiceprezes Zarządu ds. finansowych

Ireneusz Baran - Wiceprezes Zarządu ds. handlowych

Rada Nadzorcza Banku

Jerzy Tutaj - Przewodniczący Rady Nadzorczej

Alfons Durek - Zastępca Przewodniczącego Rady Nadzorczej

Barbara Wojciechowska - Sekretarz Rady Nadzorczej

INFORMACJE FORMALNO - PRAWNE

Struktura ŚBS banku

W ŚBS Bank to ludzie, którzy tworzą zespół. Razem tworzymy nowe produkty, prowadzimy działania z zakresu edukacji bankowej dla naszych klientów, czy też wspieramy lokalne inicjatywy.