MENU

promocja

Kredyt gotówkowy "niski procent"

Kredyt Gotówkowy Niski Procent

Z naszym kredytem gotówkowym zrealizujesz wszystkie cele, bez obaw, ze rata Twojego kredytu wzrośnie – zyskujesz pewność i poczucie bezpieczeństwa!

Odwiedź jedną z naszych placówek – gwarantujemy szybką decyzję kredytową i minimum formalności. 

Warunki kredytowania

* oferta dla obecnych i nowych Klientów, którzy posiadają/otworzą rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Banku

Jak skorzystać z kredytu?

Aby skorzystać z kredytu wystarczy:
Odwiedzić najbliższą placówkę Banku, nasi pracownicy udzielą szczegółowych informacji o kredycie i pomogą wypełnić wniosek kredytowy:

Do pobrania

Wniosek Kredytu Gotówkowego "Niski Procent"

Zaświadczenie o zatrudnieniu i wysokości wynagrodzenia

Tabela prowizji i opłat bankowych

Tabela oprocentowania produktów bankowych

Oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytowej

Klauzule informacyjne i klauzule zgód

Biuro Informacji Kredytowej

Świętokrzyski Bank Spółdzielczy w Jędrzejowie współpracuje z Biurem Informacji Kredytowej zarówno w zakresie pozyskiwania informacji o zobowiązaniach Konsumenta na etapie rozpatrywania wniosku kredytowego jak i poprzez udostępnianie takich informacji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) Kredytu Niski Procent wyliczona na dzień 28.04.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie wynosi 8,29% dla następujących założeń: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 5.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5.426,86 zł, oprocentowanie stałe 7,99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 426,86 zł (w tym odsetki 426,86zł, miesięczna opłata za prowadzenie konta ROR wynosi 0,00 zł (w przypadku posiadania karty do konta, wykonania transakcji bezgotówkowych w poprzednim miesiącu kalendarzowym na sumę min. 400 zł oraz miesięcznych wpływów na rachunek w wysokości min. 1.500,00 zł), 24 miesięczne raty: 23
raty równe po 226,99  zł każda oraz ostania rata wyrównująca w wysokości 206,09 zł.

Dostępność produktu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji. Niniejsza informacja ma charakter reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Potrzebujesz pomocy?