MENU

AKTUALNOŚCI

II. Uroczysta Gala SKO za nami! Poznaj laureatów i stypendystów!

18 czerwca, w Centrum Kultury w Jędrzejowie odbyła się II uroczysta gala podsumowująca Szkolną Akcję Oszczędzania ze Świętokrzyskim Bankiem Spółdzielczym w Jędrzejowie. Galę poprowadziła, jak zawsze niezawodna Basia Sipa, a artystycznie wzbogacił jją występ Szkolnego Teatru Tańca i Piosenki „MARIONETKA” z Zespołu Placówek Oświatowych im. Zbigniewa Kopra w Słupi – dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy wszystkim szkołom i wszystkim uczniom, które w tym roku oszczędzały razem z nami. Jest nam niezwykle miło, ze mogliśmy nagrodzić Mistrzów Oszczędzania i Gigantów Nauki z niemal całego powiatu!

Nagrody za udział w Szkolnej Akcji Oszczedzania wręczali Prezes Zarządu Świętokrzyskiego Banku Spółdzielczego w Jędrzejowie Kamil Jałocha, Wiceprezesi Zarządu Ewa Skiba  i Ireneusz Baran oraz Starosta Powiatu Jędrzejowskiego Paweł Faryna, Burmistrz Marcin Piszczek, Wójt Gminy Słupia Tomasz Koper, Wójt Gminy Imielno Michał Sobczyk.


Szkoła Podstawowa Nr 2 w Jędrzejowie:

  • Laureaci: Julia Wrona
  • Wyróżnieni: Zofia Krzystek, Witold Krzystek
  • Opiekun SKO: pani Elżbieta Ryńska

 

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Jędrzejowie

  • Laureaci: Adamczyk Amelia
  • Wyróżnieni: Sękacz Amelia, Smorąg Amelia
  • Opiekun SKO: pani Anna Fendrych


Szkoła Podstawowa Nr 4 w Jędrzejowie

  • Laureaci: Alan Trela
  • Wyróżnieni: Szymon Pawłowski, Tabor Julia
  • Opiekun SKO: panie Iga Skrobot – Rzepka i Anna Klonowska


Szkoła Podstawowa Nr 5 w Jędrzejowie

  • Laureaci: Katarzyna Zdradzisz
  • Wyróżnieni: Aleksandra Zdradzisz, Julia Grad
  • Opiekun SKO: panie Małgorzata Sędek i Małgorzata Lech – Sajtyna


Szkoła Podstawowa w Podchojnach

  • Laureaci: Dawid Stadnicki
  • Wyróżnieni: Kacper Jackowski, Kacper Zaczkowski
  • Opiekun SKO: pani Jolanta Głogowska

 

Szkoła Podstawowa w Potoku Wielkim

  • Laureaci: Lena Jaworska
  • Wyróżnieni: Tobiasz Marek, Jakub Słaboszewski
  • Opiekun SKO: panie  Danuta Kuśmierek i Beata Grzelec

 

Zespół Placówek Oświatowych w Warzynie Pierwszym

  • Laureaci: Alicja Domagała
  • Wyróżnieni: Alicja Mara, Amelia Budziosz
  • Opiekun SKO: pan Robert Capiga

 

Szkoła Podstawowa w Jasionnie

  • Laureaci: Maja Piskorz
  • Wyróżnieni: Wiktoria Obara, Lena Pawlik
  • Opiekun SKO: pani Edyta Ślusarek

 

Szkoła Podstawowa w Łysakowie

  • Laureaci: Patryk Możdżeń
  • Wyróżnieni: Maciej Kot, Mateusz Kot
  • Opiekun SKO: pani Urszula Wyderka

 

Szkoła Podstawowa w Rakowie

  • Laureaci: Bartłomiej Wójcik
  • Wyróżnieni: Zofia Simlat, Oliwia Kieliś
  • Opiekun SKO: pani Bernadetta Michałkiewicz

 

Szkoła Podstawowa w Skroniowie

  • Laureaci: Natasza Sowińska
  • Wyróżnieni: Julia Sowińska, Zuzanna Skrzypczyk
  • Opiekun SKO: pani Joanna Belicka

 

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sędziszowie

  • Laureaci: Hanna Rokicka
  • Wyróżnieni: Aleksandra Rokicka, Laura Nahajczuk
  • Opiekun SKO: panie Teresa Trela i Małgorzata Walencik

 

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sędziszowie

  • Laureaci: Klaudia Tomczyk
  • Wyróżnieni: Daniel Stasiek, Natalia Tomczyk
  • Opiekun SKO: pai Bożena Jaworska

 

Szkoła Podstawowa w Pawłowicach

  • Laureaci: Konrad Błaszczyk
  • Wyróżnieni: Lena Muszyńska, Mikołaj Trzciński
  • Opiekun SKO: pani Bożena Budzyń

 

Szkoła Podstawowa w Słupi

  • Laureaci: Łucja Żołowicz
  • Wyróżnieni: Piotr Frej, Miłosz Smędzik
  • Opiekun SKO: panie Małgorzata Kaźmierczak i Karolina Błaszczyk

 

Szkoła Podstawowa w Obiechowie

  • Laureaci: Oliwia Baran
  • Wyróżnieni: Igor Sarwa, Wiktor Sacharz
  • Opiekun SKO: pani Anna Wiekiera

 

Szkoła Podstawowa w Imielnie

  • Laureaci: Piotr Tekiel
  • Wyróżnieni: Barbara Sęk, Filip Zdyb
  • Opiekun SKO: pani Małgorzata Fatyga

 

Szkoła Podstawowa w Motkowicach

  • Laureaci: Kacper Szafran
  • Wyróżnieni: Jakub Szafran, Zuzanna Kobos
  • Opiekun SKO: pani Beata Kałka

 

Szkoła Podstawowa w Mierzwinie

  • Laureaci: Miłosz Pietrzyk
  • Wyróżnieni: Lena Stępień, Amelia Szwedo
  • Opiekun SKO: pani Maryla Staniek

 

Podczas gali przyznano Stypendia Prezesa Świętokrzyskiego Banku Spółdzielczego w Jędrzejowie dla uczniów klas VII i VIII z najwyższą średnią, którzy posiadają konto junior albo młodzieżowe w naszym banku. Stypendium Prezesa Zarządu Świętokrzyskiego Banku Spółdzielczego w Jędrzejowie w roku 2024 otrzymali:

  • Daria Prytys – Szkoła Podstawowa nr 2 w Jędrzejowie
  • Karolina Równicka – Szkoła Podstawowa nr 2 w Jędrzejowie
  • Alicja Stanek – Szkoła Podstawowa w Podchojnach
  • Joanna Prawda – Szkoła Podstawowa w Skroniowie
  • Natalia Młyńczak – Szkoła Podstawowa w Mierzwinie
  • Agata Hosaniak – Szkoła Podstawowa w Mierzwinie
  • Julia Seweryn – Szkoła Podstawowa w Obiechowie
  • Krystian Prusek – Szkoła Podstawowa w Obiechowie
  • Natasza Otwinowska – Szkoła Podstawowa w Słupi
  • Witold Jasiński – Szkoła Podstawowa nr 2 w Sędziszowie
  • Karol Misiak – Szkoła Podstawowa nr 2 w Sędziszowie
  • Hanna Brożek – Szkoła Podstawowa nr 1 w Sędziszowie
  • Julia Krupa – Szkoła Podstawowa nr 1 w Sędziszowie
  • Kacper Michniewski – Szkoła Podstawowa nr 1 w Sędziszowie
  • Alicja Węglowska – Szkoła Podstawowa w Motkowicach
  • Maciej Rosiński – Szkoła Podstawowa nr 5 w Jędrzejowie
  • Julia Grzelec – Szkoła Podstawowa w Rakowie
  • Wiktoria Kozieł – Szkoła Podstawowa w Potoku Wielkim
  • Wiktoria Kania – Szkoła Podstawowa w Jasionnie

 

Gratulujemy!


Celem akcji, realizowanej pod patronatem ŚBS w Jędrzejowie, jest kształtowanie wśród uczniów szkół podstawowych nawyku systematycznego oszczędzania, promowanie świadomych postaw konsumenckich oraz zachęcanie do rozważnego zarządzania własnymi finansami.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Burmistrz Miasta Jędrzejowa Marcin Piszczek, Burmistrz Sędziszowa Wacław Szarek, Wójt Gminy Słupia Tomasz Koper oraz Wójt Gminy Imielno Michał Sobczyk.

Serdecznie dziekujemy i zapraszamy na kolejną edycję SKO z ŚBS Bankiem już we wrześniu!