MENU

AKTUALNOŚCI

Świętokrzyski Bank Spółdzielczy w Jędrzejowie uhonorowany III. miejscem w Konkursie „Bank Spółdzielczy w służbie społeczności lokalnej”

Pozostałe aktualności

Świętokrzyski Bank Spółdzielczy w Jędrzejowie uhonorowany III. miejscem w Konkursie „Bank Spółdzielczy w służbie społeczności lokalnej”, którego organizatorem jest Krajowy Związek Banków Spółdzielczych.

To już XIX. edycja konkursu, którego głównym celem jest promowanie i wyróżnienie banków spółdzielczych wykazujących się zaangażowaniem społecznym i wspieraniem inicjatywy społeczności lokalnych. Plebiscyt jest także podkreśleniem wyjątkowej specyfiki sektora bankowości spółdzielczej, stanowiącej swoiste świadectwo troski nie tylko o rozwój własny, ale i o rozwój społeczeństw lokalnych.

Jest nam niezwykle miło, że KZBS docenił nasze działania na rzecz lokalnej społeczności. Jako bank nie tylko dostarczamy niezbędne usługi finansowe dla naszych Klientów, ale także wspieramy i promujemy wszelkie inicjatywy lokalne: od wydarzeń kulturalnych, charytatywnych po sportowe i edukacyjne. Aktywnie angażujemy się w wydarzenia mające na celu rozwój lokalnej społeczności, ponieważ sami jesteśmy jej częścią – Kamil Jałocha, Prezes Zarządu Świętokrzyskiego Banku Spółdzielczego w Jędrzejowie

 

Świętokrzyski Bank Spółdzielczy w Jędrzejowie od dawna odgrywa ważną rolę we wspieraniu lokalnej społeczności. Jego zaangażowanie i działania mają na celu budowanie silniejszego i bogatszego społeczeństwa.

Jednym z kluczowych aspektów wspierania społeczności przez Świętokrzyski Bank Spółdzielczy w Jędrzejowie jest udzielanie kredytów na preferencyjnych warunkach dla przedsiębiorców i rolników. Nasz bank wspiera lokalną gospodarkę poprzez finansowanie inwestycji, rozwój małych i średnich przedsiębiorstw oraz inicjowanie projektów mających na celu tworzenie nowych miejsc pracy. To umożliwia przedsiębiorcom rozwijanie swoich działalności, zwiększanie konkurencyjności i wpływa na wzrost gospodarczy regionu.

Prowadzimy programy edukacyjne i szkoleniowe dla dzieci i młodzieży, a także lokalnej społeczności. Organizujemy warsztaty z zakresu wiedzy nt. finansów osobistych, zarządzania budżetem i inwestowania, a także niezwykle ważnego obecnie cyberbezpieczeństwa, które mają na celu zwiększenie świadomości finansowej mieszkańców. Poprzez te działania bank wspiera rozwój i umiejętności lokalnej społeczności, co ma pozytywny wpływ na ich bezpieczeństwo i bezpieczeństwo ich pieniędzy – Kamil Jałocha, Prezes Zarządu Świętokrzyskiego Banku Spółdzielczego w Jędrzejowie

Gratulujemy laureatom i wyróżnionym w konkursie  i dziękujemy za docenienie naszych starań!

Laureatami konkursu zostali:

I MIEJSCE

Bank Spółdzielczy w Starogardzie Gdańskim

II MIEJSCE

Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie i Bank Spółdzielczy w Jaworze

III MIEJSCE

Świętokrzyski Bank Spółdzielczy w Jędrzejowie i Bank Spółdzielczy w Miliczu

WYRÓŻNIENIA OTRZYMALI:

  • Bank Spółdzielczy w Koronowie,
  • Bank Spółdzielczy w Jordanowie,
  • Bank Spółdzielczy w Czyżewie,
  • Bank Spółdzielczy w Jarocinie,
  • Bank Spółdzielczy w Limanowej,
  • Bank Spółdzielczy w Inowrocławiu,
  • Bank Spółdzielczy w Suwałkach